Pinta – pivní steakhouse 15.11.2018

Hvozd 11° – světlý ležák z pivovaru Cvikov.

Filtrovaný, nepasterovaný světlý ležák se vyznačuje zlatavou barvou, která je zvýrazněna jiskrnou čirostí. Jemná filtrace snižuje kvasničnou chuť tohoto piva. Díky tomu, že Hvozd není pasterovaný, zůstává zachována čerstvá a osvěžující chuť. Obsah alkoholu 4,5 %.

Pinta – pivní steakhouse 06.11.2018

Hubertus L.P. 1457 – světlý ležák z pivovaru Kácov

Pivo vytvořené k příležitosti 560 let výročí od založení pivovaru. Vyznačuje se především intenzivnější hořkostí a chmelovou vůní, kterých je dosaženo zvýšením dávky žateckých chmelů při druhém a třetím chmelení. Uchovává si vlastnosti typické pro ostatní ležáky Hubertus – plnost, příjemný říz a dobrou pěnivost. Obsah alkoholu 4,4 %.

Pinta – pivní steakhouse 31.10.2018

Hubertus polotmavý ležák – nefiltrované pivo z pivovaru Kácov

Spojuje v sobě pitelnost a osvěžení světlých ležáků a karamelou chuť a vůni tmavého piva. Polotmavý ležák Hubertus se dále vyznačuje dobrou pěnivostí, příjemným řízem a jantarovou až hnědou barvou pocházející z karamelového sladu. Obsah alkoholu 4,4%.

Pinta – pivní steakhouse 25.10.2018

Hubertus Zelený chmel – Světlý ležák ležák z pivovaru Kácov – Hubertus

Pouze jednou do roka je možné uvařit speciální várku ležáku chmeleného čerstvým zeleným chmelem. Čerstvý chmel neprošel procesem sušení a obsahuje velké množství vlhkosti (až 85 %) a je tedy nutné ho zpracovat do 24 hodin, aby nedošlo k jeho zapaření a znehodnocení. Výsledkem této speciální várky, která zrála ve sklepích pivovaru po dobu čtyř týdnů je pivo Hubertus Zelený chmel s lahodnou jemnou hořkostí a příjemnou chmelovou vůní. Obsah alkoholu 4,7 %.

Pinta – pivní steakhouse 04.09.2018

Borůvka 11° – ochucený ležák z pivovaru Černá Hora

Světlý ležák je charakteristický svojí vyrovnanou plností a jemnou borůvkovou příchutí, která je vyvážena tak, aby podkreslovala tradiční chuťové vlastnosti piva. K jeho výrobě se používají pouze kvalitní moravské suroviny. Obsah alkoholu 4,4 %.