Hospůdka U Studánky 15.08.2019

Dnes na čepu:

Břevnov – Klášterní IPA 15°
Matuška- APA Apollo Galaxy 13°
Břevnov – 11° tmavý ležák
Muflon – 11° Weizen bier
Muflon – 11° světlý ležák
Únětická – 10° světlé výčepní
Krakonoš – 12°světlý ležák
Bakalář – medový speciál 14°

Bar NAPALMĚ 15.08.2019

Dnes na čepu:

Únětice 10 a 12
Clock Jordi’s Anniversary Tmavý Ale 9
Falkon Coffee Sour Ale 11
SQBRU HCHKRDTN Wet hop Ale 12
Matuška Broumy Polotmavý ležák 12
Zichovec Sour-Malina 12
Matuška California APA 12
OSSEG Laurentius světlý speciál 13
Clock Twist American Red IPA 14
Matuška Zlatá Raketa IPA 17
Divoké Jablko Cider Brut
Bezinková limonáda

Pivní bar Blanická 14.08.2019

Co právě čepujeme / On tap:

1. AKROBAT Summer ALE 12°, Létající pivovar Hangár, Praha
2. Mazák Pale Ale 12°, pivovar Mazák, Dolní Bojanovice
3. Summer Sunset Ale 9°, Krkonošský medvěd, Vrchlabí
4. LAURENTIUS 13°, pivovar Ossegg, Praha
5. APRICOT Sour 8°, pivovar Permon, Sokolov
6. CHOTĚBOŘ 10° světlé výčepní, pivovar Chotěboř

Bar NAPALMĚ 14.08.2019

Dnes na čepu:

Únětice 10 a 12
Clock Jordi’s Anniversary Tmavý Ale 9
Falkon Coffee Sour Ale 11
Hladov světlý ležák 11
SQBRU HCHKRDTN Wet hop Ale 12
Clock APA 12
Zichovec Sour-Malina 12
Matuška Apollo Galaxy APA 13
Clock Twist American Red IPA 14
Divoké Jablko Cider Brut
Bezinková limonáda

Pivovarský Klub 13.08.2019

Právě máme na čepu:

1 Venoušek 13°
žitný speciál (Rodinný pivovar HK 713, Hradec Králové)
Rye Lager

2 Mazák Amarillo 13°
Single Hop IPA (Pivovar Mazák, Dolní Bojanovice)

3 Rychtář Natur 12°
světlý nefiltrovaný ležák (Pivovar Rychtář, Hlinsko)
Unfiltered Pale Lager

4 Démon 13°
polotmavý speciál (Knížecí pivovar Vysoký Chlumec)
Amber Lager

5 Břevnovský Benedict 12,5°
nefiltrovaný světlý ležák (Břevnovský klášterní pivovar sv. Vojtěcha)
Unfiltered Pale Lager

6 Aldersbacher Weissbier Hell
pšeničné (Brauerei Aldersbacher, Aldersbach, D)
Weissbier

Bar NAPALMĚ 13.08.2019

Dnes na čepu:

Únětice 10 a 12
Clock Jordi’s Anniversary Tmavý Ale 9
Falkon Coffee Sour Ale 11
OSSEG Ruthard American Red Ale 11
Clock APA 12
Zichovec Sour-Malina 12
Trilobit Ležák 12
Matuška Apollo Galaxy APA 13
Clock Twist American Red IPA 14
Divoké Jablko Cider Brut
Bezinková limonáda