Pivnice Dno pytle 01.09.2019

Pro dnešek jsou na čepu čerstvě dvě kvalitní prasárny. Borůvkovoskořicový Pornstar od Crazy Clowna a Hoppy Meal Salt And Sweet Marshmallow Waffle NEIPA od polských Deer Bear.

Jo a je naražený letos definitivně poslední soudek Hard Day. Tentokrát už nehrozí, že by ve čtvrtek dorazilo dalších pár sudů.

Pivnice Dno pytle 01.08.2019

Dáme si takovej trochu kyselej víkend. Sešlo se pár kyseláčů, tak se až do soboty nebude narážet nic jinýho. Aktuálně je na čepu liči z Řeporyjského pivovaru a jahoda od Ravena. Přidá se k nim průběžně rybíz od Chrousta a kiwi od Ravena a jako ředidlo je průběžně doplní ještě Mango Mania (doporučuju tím půl na půl mixovat jahodu).

Pivnice Dno pytle 21.07.2019

Hard Day likvidujete fakt rekordním tempem. Dneska, v neděli, se narazí už šestá padesátka, která zřejmě vezme za své během dneška a pondělí. Tím se z HD stává vlastně víkendové pivo, bo zbytek várky dorazí zase v pátek a jeho osud bude zřejmě podobný.

Dneska na čep přistane ještě chotovinská CS IPA a desítka z Cobolisu.

Pivnice Dno pytle 05.07.2019

Na dnešek je připravený experiment. Nějakým omylem se v Ravenu povedlo udělat dva sudy kaktusového kyseláče. A jeden sud, už ne omylem, doputoval až do Pytle. Prej je to červený a sladkokyselý a prej je to moc dobrý.

Během dneška nebo zítřka na čepu ještě přistane novinka z Chotovin, svrchní jedenáctka Soráč, inspirovaná mou láskou k chmelu Sorachi Ace.

Příští týden ve čtvrtek bude zase každoroční období, kdy na čepu bude všemi milovaný Hard Day.