Pivnice Dno pytle 19.09.2017

Pivnice Dno pytle 19.09.2017

Dneska nebo zítra dorazí další prvotina dalšího létajícího pivovaru. A jako obvykle zase nevím, co to bude zač. Tak zůstaňte na příjmu .o)

Během zítřka nebo pozítří narazíme pšenici z polského pivovaru Browar Dukla.

No a dneska si můžete dát tuto sestavu piv, kterou během večera možná doplní Akrobat od Hangáru nebo sedmnáctka IPA či Melchior z Frýdlantu.

Pivnice Dno pytle 08.09.2017

Musím si hlavu posypat popelem. Díky informačnímu šumu to pivo, o kterém jsem psal, že nevím co je zač a jak se jmenuje dorazí až příští týden. Takže dnes místo toho bude Double IPA Diktát od kosmického pivovaru SQBRU. No a k tomu oviP, Hopbit z Vrchlabí a další dobroty.

Pivnice Dno pytle 05.09.2017

Pivnice Dno pytle 05.09.2017

Táák, děti, sud Falkona nás opustil, Brewdog je též na odchodu a tak dnes na čepu přistane slibovaná Jazz APA a Pale Ale z bavoského Bayreuthu.

A sběratelé pivních skalpů se můžou těšit na zítřek, kdy (snad, doufám, prej) dorazí první soudek úplně nového létajícího pivovaru, u kterýho si zaboha nemůžu vybavit jak se jmenuje. Takže další info zítra.

Pivnice Dno pytle 04.09.2017

Pivnice Dno pytle 04.09.2017

Spoustě z Vás jsem slíbil na tento týden neochucený Pilsener Weisse od Ravena. Tak ode dneška je na čepu. K němu je čerstvě naražená chotovinská trojice Ovip, Galaxy a Gaia.

Na zítřek je připravený poslední soudek dokonalé Jazz APA z Frýdlantu.

Pivnice Dno pytle 28.08.2017

Pivnice Dno pytle 28.08.2017

Dnes na vás na čepu čeká tato sestava… Na zítřek je připravena Jazz APA, opravdová lahůdka, asi jedno z nejlepších piv, které se kdy uvařilo ve Frýdlantu. Stejně jako každý rok jí jde do distribuce opravdu minimální množství, takže máte jednu z mála příležitostí ji ochutnat.

Pivnice Dno pytle 16.08.2017

Pro dnešek je tady další úlet od Crazy Clown, originální pivo For God’s Saké!

Je to sice šestnáctka, ale moc svěží. Díky použitým chmelům je voňavá a chutná. Barvu pivu dodala karamelová pšenice. Ale hlavně je pivo kvašené kvasnicemi na japonský nápoj Saké.

Existuje všehovšudy jen šest sudů, z nichž se jeden dostal i k nám.