Pivnice Dno pytle 25.05.2017

Dnes se dějí dvě věci vpravdě pangalaktického významu.

Ta méně důležitá je, že dnes jsou Dnu pytle na Vinohradské dva roky. Proto si narazíme úderem páté, jen tak pro radost a grátis, samospádový soudek kelleru. Až se vypije, tak se vypije .o)

Ta zásadnější je, že dnes máme ručníkový den!!! Můžeme během večera řešit odpověď na základní otázku života, vesmíru a vůbec.

Takže ručníky sebou a hlavně žádnou paniku .o)

Pivnice Dno pytle 16.05.2017

Dneska si dáme Metropolitan od Falkona, Black Magic IPA od Beskydskýho, výčepní desítku, Melchiora a Saaz z Frýdlantu, Vrchlíčka a ALEnta od Zlouna a Red Ale od Zemskýho. K jídlu po delší době bude konečně nakládaný hermelín.

No a kdyby se někdo nudil, máme ještě místo v dnešním kvízu.

Pivnice Dno pytle 11.05.2017

Před čtrnácti dny se degustovala, dnes se bude narážet legenda všech legend, skvělý a dokonalý Hard Day z Chotovin.

Bude jen jeden soudek, takže neváhejte. S naším Hard Day se letos potkáte především na festivalech, takže si ho můžete dopřát hned příští týden na Beer&Burger v Karlíně, týden na to v Plzni na Brewstocku a počátkem června na Parukářce, kde ho budeme točit na stánku chotovinského pivovaru.

Pivnice Dno pytle 10.05.2017

Dokonalých úletů od Ravena není nikdy dost, takže pro dnešek tu máme poslední existující sud Berliner Weisse s ananasem.

No a k němu poteče ravení kiwi a jahoda, Landbier (který vystřídá Keller od Mahrs Brau), Brewstarter od Crazy Clowna a Karel, Melchior a výčepní desítka z Frýdlantu.

Tož tak.

Pivnice Dno pytle 05.05.2017

Dnes bude čerstvě naražený Raven Illegal Stout, fantastický kousek uvařený v Ravenu ve spolupráci s nám spřátelenou hospůdkou Illegal Beer a Colt Brew.

K němu se dnes ještě narazí Pale Ale od Maisl&Friends a možná i Landbier Zwickel.

Pivnice Dno pytle 04.05.2017

Dnešní nabídku piva jsem neviděl, vůbec ji nebudu komentovat a nikdy jsem ve Dnu pytle nebyl.

Jelikož je módní popírat zjevnou realitu, rozhodně si dneska například nedáme Maxi Saison, kooperačku BadFlash s holandským pivovarem Maximus. V žádném případě nebude na čepu žádný kyseláč a ani žádné jiné pivo.

Sorryjako.

Pivnice Dno pytle 02.05.2017

Asi nejdokonalejší a nejujetější pivo, co kdy potkalo naši pípu, meruňka od Ravena. Sice bude potřeba strpení při čepování, bo to asi bude pravidelně ucpávat trubky, jak je to hustý, ale chuťově to je absolutní dokonalost. Nechci už nikdy pít nic jinýho .o)

Pivnice Dno pytle 01.05.2017

Dnes jsme se štamgasty pili u soudruhů (ble, holbu), zítra se zase frčí u nás .o)

Na čepu budou slíbené kyseláčky od Ravena Kiwi, jahoda a meruňka. Sekundovat jim bude desítka a Saaz Ale od Albrechta, Chroust Power IPA, Blitzkrieeg a Maisel Weisse. V záloze je frýdlantský Mas Querido a nakouřený Mordýř.

Pivnice Dno pytle 29.04.2017

Černý potoka uvařil opět Blitzkrieeeeg. Tentokrát s lehce upravenou recepturou. Ode dneška je na čepu.

Takový decentní vhled do příštího týdne.

V pondělí je svátek práce, který oslavíme nicneděláním a necháme zavřeno.

V úterý se tady opět potkáme a týden začneme trochu nakysle. Od Ravena máme opět slušnou zásobu kyseláčů, tentokrát to bude Kiwi, jahoda a hlavně množstvím velmi, velmi limitovaná meruňka. Ponarážejí se postupně, v náhodném pořadí .o)

No a na pípu nám zavítá další malý pivovárek, tentokrát Kokeš z Kamenice nad Lipou, v podobě spodně kvašené čtrnáctky.

Pivnice Dno pytle 27.04.2017

Ve sklepě máme čerstvou zavážku piva z Chotovin. Světlá dvanáctka už je na čepu, dojde i na všemi obdivovanou Vídeň a Dr. Rudiho. Ve čtvrtek dorazí pivo od Krkonošského medvěda, konkretně to bude jejich nakouřená novinka, která půjde hned na pípu (bo nahulený je dobrý, žeáno .o). No a v pátek očekáváme kyseláče od Ravena. Bude kiwi, jahoda a snad ještě jedna lahůdka, jen pro naše krásné oči vyrobená.

Tož tak.

Pivnice Dno pytle 25.04.2017

Právě teď jsme čerstvě narazili Zwick’l z Bayreuthu.

A k němu máme Náhlou smrt, poslední sud Blátotlačky, ALEnta, chotovinský Stout a další dobroty.

Během večera zaručeně ještě dojde na čerstvou várku Pilot IPA od Hangáru.

Pivnice Dno pytle 20.04.2017

Dnes si dáme na čepu čerstvě We’re All Mad Here, osvěžující APA s ostružinami a černým rybízem od Crazy Clown. A dojde, po kratší přestávce na oblíbeného zabijáka Náhlou smrt z Falkenštejna, kterou si můžete domu odnést i v lahvích.