Pivnice Dno pytle 05.06.2019

Na čepu je dnes vskutku letní kousek, vánoční Imperial Stout Christmas Pudding od Ravena se Zichovcem. Vřele doporučuju, půl roku v sudu mu jen prospělo.

Jako protiváha by se dnes na čepu měl zjevit Chocholáč, dokonalé ananasové Gose od Antoše.

Pivnice Dno pytle 23.05.2019

Dneska z Plzně dorazí tři fajn kousky.

Na čep rovnou poputuje Yellow Cow, citronová bomba vařená se Zlatou krávou a Trefpunkt IPA. A o víkendu má bejt prej hezky, tak dojde nejspíš i na archivní vánoční Christmas Pudding, dvacítku stout vařenou se Zichovcem.

Nově na čepu je i jedenáctka ležák Saaz z Chotovin a pomerančová Sour IPA od Chrousta.

Pivnice Dno pytle 22.05.2019

Napsal bych, že je na čepu novinka ze Zichovce, kyselý mango-malina Sour, ale neboť se skoro celý vypil, tak kdo nedorazí dneska včas, má smolíka. Takže na čepu bude potom asi „miminooslavná“ IPA.

A krom Zichovce na čepu budou průběžně i novinky z Chotovin Cascade Singl Hop Ale a Saaz 11 ležák. A možná dojde i na Flappin’ Belly IPA od First Order.

Pivnice Dno pytle 07.05.2019

Na čepu je další soudek dokonalýho Coconut Imperial Stoutu od Zichovce.

Tak je na čepu čerstvě ještě asi nejlepší NEIPA ze Zichovce, 17° Galaxy.

A do třetice čerstvě na čepu ještě světlá 12° od Mamuta.

Zítra, bo je svátek, se bude otevírat až v 17:00. Otevřeno bude asi tak do 23:00.

Pivnice Dno pytle 30.04.2019

Zapište si do pivních deníčků….

Tenhle čtvrtek proběhne další kontinentální premiéra nového piva od londýnských Bohem Brew. Tentokrát to bude spodně kvašená sedmička Slavia. A k tomu, jako obvykle zas nějaké ty plechovky. Na čepu bude do soboty, pak sud frčí zpátky bez ohledu na vypitost. Ale s tím zatím nikdy problém nebyl, jen naznačuju, že v neděli budou mít zájemci o pivní zářez smůlu.

A za týden v úterý bude zase další soudek kokosáka ze Zichovce.

Pivnice Dno pytle 23.04.2019

Pokud jste ochutnali na akci v Geeku (nebo naopak pokud jste nebyli a neochutnali) tak vězte, že nejlepší pivo tamní přehlídky zichoveckých piv dneska dorazí a hned bude naraženo.

Jejich Imperial Stout s kokosem je neuvěřitelná brutalitka. U jiných kokosových stoutů si často řeknete „Kde je sakra ten kokos?“, u tohohle se napijete, zamyslíte se a první myšlenka bude „Kde je dohajzlu to pivo? Dyk je to jako tekutá tyčinka Bounty!“

Bude ho jen třicítka soudek, tak neváhejte.