Beergeek Bar 22.09.2017

Flying Dog Brewery je opět na našich výčepech. A hned na začátek tu máme těžký kalibr. Flying Dog Gonzo – Imperial Porter. Hutný a komplexní, temně černý s bohatým sladovým tělem, intenzivní praženou a čokoládovou chutí a překvapivě výrazným chmelovým tónem. 22° plato, 9.2% ABV, 85 IBU.

Pak tu máme dvě IPA: jednu lehčí od již jmenovaného Flying Doga – Easy IPA (Session IPA, 4.7% ABV) a jednu holandskou od Brouwerij ‚t IJ – IPA (India Pale Ale, 7% ABV).

Úplně poprvé máme na čepu pivo z pivovaru Oedipus Brewing – jmenuje se Mannenliefde a je to belgický Saison ochucený citronovou trávou, sečuánským pepřem a chmený japonským chmelem Sorachi Ace.

Novým zástupcem českých minipivovarů je Hoppy Dog s pšenicí ochucenou mangem – Mango Dog (Mango Weissbier, 12°, 4.8% ABV). Tak ať chutná! Dneska určitě bude.

Beergeek Bar 20.09.2017

Nově na čepu:

Browar Dukla Switezianka, New England IPA, 14°, 5.5% ABV – příjemně ovocný ejl s nižší hořkostí a výbornou pitelností.
Pivovar Létající chroust Ležák 12°, Pale Lager, 12°, 5.6% ABV – Chrousti jsou spíš pro milovníky svrchňáků, ale tento měsíc ukazují, že ani ležáky jim nejsou cizí.
Dachovar Hulán, Piwo Grodziskie, 8°, 3% ABV – lehounká, nakouřená pšenice od českého létajícího pivovárku.

Beergeek Bar 18.09.2017

Už jsme tady tři roky! BeerGeek Bar oslaví svoje narozeniny a bude to ve velkém stylu. Můžete se těšit na hlavní párty v úterý 3. října – to obsadí většinu našich výčepů britský pivovar Wild Beer Co. A bude to opravdu úžasný a divoký Tap Takeover! Celý víkend předcházející našemu výročí se budou konat další, doprovodné akce. Zůstaňte ve střehu! Těšíme se na vás. 🙂

Na akci nebereme rezervace a platí staré dobré pravidlo „kdo dřív přijde…“. Načepujeme však každému, ať už se na něj dostane židle, nebo bude zrovna na stojáka.

Beergeek Bar 15.09.2017

Počasí se ochladilo, a protože teplé nápoje nenabízíme, narazili jsme pro vás příjemně hřejivý Mikkeller Vild BA Bordeaux, belgický silný ejl, který zrál v sudech po francouzském červeném víně, naleznete v něm tóny sušeného ovoce a marcipánu a i se silou 12,3 % alkoholu je pivo velmi jemné a hřeje až tam, kde má: na srdíčku.

Beergeek Bar 14.09.2017

Beergeek Bar 14.09.2017

S velkou radostí představujeme další pivo z kalifornského pivovaru Anderson Valley Brewing Company. Nově na čepu Anderson Valley Boont Amber, příjemně nachmelený American Amber Ale, doporučuji přijít rychle, než si to sami vypijeme.

Nově na čepu:

Anderson Valley Boont Amber, American Amber Ale, 5.8% ABV
Černý Potoka/Zichovec Stolen Haze, NEIPA, 15°, 6% ABV
Oud Beersel Oude Lambiek, Lambic, 6% ABV

Beergeek Bar 13.09.2017

Dnes narážíme další sud od skvělého bristolského pivovaru Moor. Po mnoha výborných lehkých ejlech tu máme první IPU, příjemně nachmelenou do ovocna americkými chmely. Drink Moor Beer!

Nově na čepu:

Moor Comrade Games, India Pale Ale, 13°, 6% ABV
Novej Svět Citra IPA, India Pale Ale, 15°, 7% ABV

Beergeek Bar 12.09.2017

Včera jsme znovu narazili výborný Mikkeller To From Via, přijďte ochutnat tento silný porter s koriandrem, anýzem a skořicí, vánoční speciál dánského pivovaru Mikkeller pyšnící se 96% hodnocením na RateBeer.

Nově naraženo:

Mikkeller To From Via, Imperial Porter, 8% ABV
Mikkeller Winbic, Saison & Lambic Blend, 6% ABV
Beer Factory Black Ale, Stout, 13°, 4.7% ABV
Falkon Prototyp: Old Burton Ale, Brown Ale, 11°, 4.8% ABV
Hendrych H8, Pale Lager, 8°, 3.3% ABV

Beergeek Bar 05.09.2017

Beergeek Bar 05.09.2017

To Øl Kaffe og Røg, pivo inspirované dýchánky v kodaňských kavárnách, pivo plné kávy a sladu nakouřeného nad dřevem a rašelinou. Tmavá barva a hedvábný charakter s tóny čokolády, kulaté plné tělo a omamných 9 % alkoholu. Dnes na pípě #2.

Beergeek Bar 02.09.2017

Dneska na vás, milí hosté, čeká v našem baru Peklo & Zatracení! A bude to stát sakra za to!! 24°, 10% ABV!!!

water
+ pale, brown, chocolate, roasted and caramel barley malts
+ SAAZ and Columbus bitter hops
+ top fermenting yeast

= Hell & Damnation
= Hel & Verdoemenis
Brouwerij de Molen

Beergeek Bar 30.08.2017

CASK! GRAVITY KEG! FESTBIER! Heute haben wir ein spezielles bayerisches Bier: Brauerei Wagner Merkendorf Festbier.

Přijďte dnes na bavorský festbier čepovaný ze samospádového soudku. Na baru bude od 15 hod.

Beergeek Bar 28.08.2017

Beergeek Bar 28.08.2017

Sibeeria Craft Brewery & Freigeist Bierkultur: Got ricked in Prague! Czech Premium Pale Lager, 12°, 5.1% ABV. Nový Sibeeria ležák je na světě! Poctivá světlá česká (česko-německá) dvanáctka. Na čepu již dnes večer.

Beergeek Bar 27.08.2017

Beergeek Bar 27.08.2017

Dnes na čepu: Tiny Rebel Super Saison; 15.5°, 7.4% ABV; saison s verbenou citrónovou a listy mauricijské papedy. Citrusovou chuť podtrhují také chmely z jižního Pacifiku – Motueka, Southern Cross a Pekko.

Beergeek Bar 26.08.2017

BeerGeek Bar pivní přívěs se dnes vydal na festival Náplavka Street Food. Jsme tu od 10:00 do 20:00. Na čepu pestrá nabídka piv od Sibeeria Craft Brewery – Léto, Lollihop, Sweet Baby Jesus a Russian Liver. Z našich v baru oblíbených a vyzkoušených pivovarů máme Hladov 10°, Továrna Slaný 12°, Valášek Borůvková 11°, Kasteel Rouge a Johannes Cyder Sladký.

Beergeek Bar 22.08.2017

Pro milovníky netradičních chutí dnes doporučujeme:

Freigeist Bierkultur & Birrificio Italiano – Milano Mamma Mia – rebarborový koláč s máslovou drobnekou
Permon Hopper Sorachi Ace – kopr, kmín, kokos & limetka
Heller Aecht Schlenkerla Eiche – dubové dřevo, uzená slanina a uzené sýry

A také náš ovocný koutek pro ty, kteří se zdravě stravují a nestačí jim jen jemné ovocně chmelové aroma:
kiwi – Sibeeria Craft Brewery & Pivovar Raven Kiwi Weisse
tangerinky – Pivo Falkon Tangerine Double IPA
maliny – Oud Beersel Framboise
jablka – Johannes Cyder Sladký

Beergeek Bar 14.08.2017

Tento týden si pochutnáváme na Pivovar Clock Nina. Zatímco na čepu rychle dochází neochucená verze, v lednici čekají připravené soudky malinové a borůvkové Niny. Na čepu budou v nejbližší době. To jsme zvědaví, jaký bude lepší. 🙂

Beergeek Bar 12.08.2017

Drink Moor Beer opět na čepu! Čerstvá zásilka skvělých lehkých anglických ejlů dorazila do BeerGeek Baru. Dnes si můžete vybrat mezi světlým golden ejlem a tmavou session black IPA. Obě piva jsou velmi dobrá a lehce pitelná. Další Moory už čekají ve frontě 🙂

Máme také velkou nabídku piv z tohoto pivovaru v plechovkách. Doporučuji například Moor Guardian Of Peace!