Beergeek Bar 22.11.2017

Dnes máme naraženou jednu exotickou zemi, která se u nás moc často neobjevuje, Wendigo je West Coast IPA od slovenského Unorthodox Brewing a zaujme příjemným snoubením aromatické chuti s výraznou hořkostí.

Dále jsme narazili výrazně sladový saison Offspring od holandského Oersoep, kterého je pouze 20 litrů, tak nezahálejte, těšíme se na vás.

Beergeek Bar 18.11.2017

Čas novinek nastal. Nyní na čepu imperiální stout Old Joe’s XX Stout od amerického pivovaru Latitude 42 Brewing Company, silný ale jemný, výrazně pražený, radost srkat. Také se k nám poprvé od tap takeoveru dostal britský Wild Beer Co. a jeho skvělá Madness IPA, prostě precizně uvařená, chmely napráskaná, krásně pitelná IPA jak má být.

Nově jsme taky naskladnili skvělý zámořský pivovar až ze Slovenska Unorthodox Brewing jak v lahvích, tak v sudech, lahve jsou již k dispozici a sudy poslušně čekají až na ně přijde řada.

Beergeek Bar 17.11.2017

Dnes máme otevřeno! 15:00 – 2:00.

Nově se v BeerGeek baru můžete těšit na Scotch Ale z Nového Zélandu, ať to zní jakkoliv zvláštně, pivovaru Renaissance Brewing Company se povedlo se svým Stonecutter, že nemusíte být v místě původu pivního stylu, abyste ho dokázali skvěle vystihnout, díky blendu devíti sladů vás tento ale překvapí komplexní karamelovou, lékořicovou, kávovou, praženou a čokoládovou chutí.

Nově taky nabízíme skvělou citrónovou IPU z českého pivovaru Zhůřák jménem Lemon Bomb, která svojí prevalencí citrusových citrónových tónů opravdu odpálí vaše chuťové pohárky.

Beergeek Bar 16.11.2017

Narážíme, narážíme, v zahraniční sekci nově michiganský pivovar Saugatuck Brewing Company a jeho Serrano Pepper Ale, výrazný Amber Ale s mexickými chilli papričkami, který zaútočí na všechny vaše chuťové pohárky, dále jsme narazili výborný Christmas Ale od pivovaru St.Bernardus, který při svých 10 % alkoholu překvapí vysokou jemností a pitelností.

Nakonec se dává na vědomí, že jsme ve skladu vykopali dva zbloudilé sudy Léta od Sibeeria Craft Brewery a tak si od včerejšího večera můžete zavzpomínat na letní měsíce s tímto výborným lehkým summer ejlem.

Beergeek Bar 14.11.2017

Nově jsme narazili American Pale Ale Licht & Lustig od nejlépe hodnoceného holandského pivovaru Brouwerij de Molen, potěší příjemnou rovnováhou mezi sladovými a chmelovými kvalitami, dále máme nově na čepu skvělou žitnou ipu od kolaborace pivovarů Zichovec a 3nohej jelen, která snoubí příjemné aroma ovocných chmelů s drsnou hořkostí typickou pro žitné ipy.

Beergeek Bar 13.11.2017

Miluji exkluzivity, zejména pak od pivovarů které miluji už tak. Skvělý rodinný pivovar Černý potoka – létající pivovar pro nás udělal patnáct litrů svého American Pale Ale Froozen Hell a infuzoval Grapefruitem a dnes od tří hodin si ho u nás můžete vychutnat, takže rychle přijít dokud je!

Dále na oblíbenou pípu číslo 1 jsme nově přidali Barley Wine Risgoop od kolaborace pivovarů 3 Floyds Brewpub a Mikkeller HQ, zajímavé hlavně v tom, že je do něj přidána rýže.

Beergeek Bar 12.11.2017

Trošku jsme se včera činili, je toho tuna nového, pro začátek hned dvě pecky od pivovaru Stone Brewing Berlin a to White Ghost Berliner Weisse, skvělý lehký kyseláč, no ale Hlavně Xocoveza, tenhle imperiální bizárek má v sobě kávu, kakaové boby, laktózu, skořici, Chilské chilli papričky a muškát, takže je to divný, ale skvěle divný. Dále jsme Narazili Tap 6 Unser Aventinus od výrobce legendárních pšenic Schneider Weisse.

No nekončíme, přibyl i další Nový Zéland a to American Pale Ale Discovery od pivovaru Renaissance Brewing Company, skvělý sladovější a příjemně chmelený počin, a z Dánska k nám dorazil i jeden keykeg Tripel Trouble od slavného To Øl, příjemný lehčí esterový tripel.

Z našich končin pak najdete například vynikající Imperial Milk Stout od pivovaru Chroust s názvem Milky Way a nebo klasický Morion 17, irský stout ze Zámeckého pivovaru Frýdlant.

Beergeek Bar 11.11.2017

Máme teď dvě prázdný zahraniční pípy, který do tří hodin snad zaplním, ale ještě vlastně nevím čím, tak za to se omlouvám, ale bude Svatomartinský Pivovar Matuška a taky Svatomartinský Zámecký pivovar Frýdlant a taky máme nově třeba Lemongrass ipu z pivovaru Raven a ta je super. No a ty zahraničí budou taky super, zaručuju.

Beergeek Bar 10.11.2017

Nejsou lepší novinky než novinky od naší Sibeeria Craft Brewery, nově na naše regály přistála jedinečná Sibeeria Taiga 1, pivní brandy vyrobena z American Pale Ale, díky půl roku zrání v dubových sudech je velmi jemná a jejích 50% alkoholu cítíte až tam kde máte. Dále jsme včera narazili novou várku oblíbené Double IPA Oops… I did it again! a zároveň ji naskladnili v lahvích společně s Imperial Autumn Ale Podzim.

Aby novinek nebylo málo, nově u nás na čepu hledejte skvělou tropicky ovocně chmelenou India Pale Ale Stone Hammer od novozélandkého pivovaru Epic Beer, pro kterou budete opravdu těžko hledat srovnání.

Beergeek Bar 09.11.2017

Novinky v Beergeeku! Nově na čepu autentický Extra Special Bitter od anglického pivovaru Fuller’s, příjemně nachmelený, výrazně sladový a plochý anglický Ale čepujeme tradičně ruční pumpou. Dále jsme narazili výbornou výrazně do ovocna a hořkosti nachmelenou Titan IPA od amerického pivovaru Great Divide Brewing Co. a po krátké odmlce znovu nabízíme Duchesse De Bourgogne od belgického Brouwerij Verhaeghe – Vichte.
Mezi českými přírůstky najdete Cascadian Dark Ale ze série No Idols! z pivovaru Clock nebo West Boast IPA vařenou v česko-estonské kooperaci pivovarů Raven a Tanker Brewery.

Beergeek Bar 04.11.2017

Michiganská novinka na čepu, Bonfire Brown od amerického Saugatuck Brewing Company je American Brown Ale, u nás velmi zřídka viděný pivní styl, který vás potěší svým tmavým praženým jemným tělem s tóny oříšků, sušenek a čokolády a lehkou nakouřeností. Dále jsme znovu na razili The Daily Grind od holandského pivovaru Rooie Dop, silně kávový porter s guatemalskou kávou.

Beergeek Bar 03.11.2017

Na víkend jsme narazili velkou bombu! Nově na naší pípě číslo tři najdete pivovar BrewDog a jeho Oatmeal Milk Stout Jet Black Heart, ne ovšem jeho běžnou podobu, ale tu sycenou dusíkem, můžete se tedy těšit na příjemně pražený jemný krémový stout s lavinovým efektem.

Beergeek Bar 01.11.2017

Halloween je za námi, ale Pumpkin ejlíky u nás stále můžete ochutnat, Permon Pumpkin Ale a Pivovar Frankies Pumpkin Her Gently jsou stále na čepu, dále jsme narazili jedny z posledních sudů summer ejlu Léto od Sibeeria Craft Brewery. A pokud máte radši zahraničí, nově máme ostře aromatickou a hořkou IPU od amerického Victory Beer, HopDevil.

Beergeek Bar 29.10.2017

Mezi novými zahraničními kousky dnes najdete oblíbený holandský pivovar Brouwerij de Molen a jeho Rook & Vuur (Smoke & Fire), velmi silně uzený imperiální stout kořeněný chilli. Dále nabízíme kooperaci srbského pivovaru Crow Brewery a německého Lenny’s Artisanal Ales, zajímavý pale ale Alien s přidaným rtanjskim čajem, propůjčující nevšední bylinou čajovou chuť.

Beergeek Bar 28.10.2017

Čerstvé přírůstky v zahraniční sekci:
Anderson Valley Brewing Company a jeho Barney Flats Oatmeal Stout, příjemný bohatě pražený, přesto jemný stout s jemnou chmelovou hořkostí.
Bayerische Staatsbrauerei Weihenstephan a jeho Hefeweissbier.
Oud Beersel Brewery – Anno 1882 – Beersel, Belgium a jeho Bersalis Sourblend, blend lambiku a belgického ejlu propůjčuje tomuto pivu kvality jak kyselé tak i esterové a bylinné.

Čerstvé přírůstky v české sekci:
Pivovar Matuška California – American Pale Ale 12°, Pivovar Matuška Knír – Pale Lager 14°, Pivovar Raven Gunslinger – India Pale Ale 15°, Zubatý pes Coconut Milkshake – Milshake IPA, Kounický pivovar -Kounice Kounický Ležák, Pale Lager 12°.

Mňam mňam.

Beergeek Bar 27.10.2017

Čerstvě naražen lehký saison od nizozemského pivovaru Oersoep Blanco s příjemnými ovocnými a esterovými tóny, dále nově De Smelt Asphalt od ukrajinského Collider Brewery, příjemná lehká belgian ipa se zajímavou koriadrovou chutí a lehkou karamelovostí.

Beergeek Bar 24.10.2017

Nyní na čepu Schneider Weisse Tap 5 Meine Hopfen-Weisse, Tap 5 vás zaujme kombinací esterové chuti banánů a ovocných tónů chmelů zakončenou hořkým koncem.
Dále máme nyní na čepu Oh My Fishy Gose vytvořené v kolaboraci pivovaru Clock, Crazy Clown Brewery a lihovaru Žufánek, netradiční gose s himalájskou solí, uzenou solí z Dánska, sušeným tuňákem a bylinkami pro gin od Žufánka. Smysluplně chutnající bizár. No a taky máme 27 dalších čepovaných a i jeden cider.

Beergeek Bar 22.10.2017

Novinka od Sibeeria Craft Brewery! Je podzim, tak čepujeme podzim. Podzim pokračuje v sérii piv inspirované ročními období a tak se můžete těšit na silný hřející podzimní Imperial Autumn Ale. Dále nabízíme další pivo od novozélandského Renaissance – Craft Beer from New Zealand, Voyager je příjemná IPA chmelená novozélandským chmelem Riwaka a anglickým Fuggle.

Beergeek Bar 20.10.2017

Další unikát! Poslední sud datlového imperiálního porteru, který byl vařen v kooperaci Sibeeria Craft Brewery a Freigeist Bierkultur, dostal kávovou infuzi a tak vznikl jediný sud Coffee Liveru, skvělé jemné ovocné a tmavé chutě porteru se s chutí kávy perfektně doplňují.