Pivnice Dno pytle 31.12.2016

Máme tu konec roku a tak je na místě poděkovat za Vaši přízeň, občas trochu té trpělivosti, kdykoliv něco nevyšlo tak jak mělo (opět se omlouvám všem, které kdy ohodil přetlakovaný samospádový soudek.o), za to že se s chutí vracíte a za to, že máte rádi dobré pivko.

Rok 2016 sebou přinesl pár nepěkných věcí, jako byl například pád do DPH nebo EET, se kterými jsme se museli více či méně bolestivě srovnat, ale přežili jsme. Teď už přežijeme asi všechno .o)

Takže, všechno nejlepší v roce 2017, hodně zdraví, štěstí, klidu, pohody, lásky a dalších věcí, bez kterých se prostě obejít nejde Vám přejí od výčepu Vaše dobré duše Ája, Tom, Honzík a Dušan.

**********************************************

V příštím roce bude zaručeně minimálně pět vlastních piv vařených v Chotovinách, předběžně jsme se dohodli s Pivním partyzánem (jedním z největších pivních mágů), že pro nás něco navaří v Ravenu, před pár dny jsme nabrali pár zajímavých kontaktů na dovoz piva z Polska a seznámili se s chlapíkem, který by nám otevřel dveře k tamním minipivovarům. Na čepu by se mělo objevit pár skvělých pivovarů, které jsme doposud opomíjeli (pořád nechápu, proč jsem nikdy nenarazil nic od Falkona, který mi chutná.o). Druhý nebo třetí týden v lednu bude závoz piva z Jacoba, se zajížďkou do Norimberka do Schanzenbrau a do Weidenu do Gambrinusu.

I v novém roce se budou pořádat pravidelné úterní kvízy, v plánu je i trocha té kultury (například repríza monodramatu Koba).

Po novém roce chceme trochu rozšířit nabídku jídla. Ve hře jsou kariwursty s hranolkama, vlastní naložené hermelíny a snad i guláš s chlebem. V restauraci morfovat nebudeme, ale jsou prostě věci, na které se občas ptáte a které by k pivu být měly.

Ono toho v plánu je víc, ale to o čem jsem psal se může považovat za stoprocentní .o)

No a pokud jste dočetli až sem a náhodou nebudete v noci mít do čeho píchnout a přepadne Vás žízeň, tak i když bude dnes ofiko zavřeno, na zaklepání a heslo „já jsem tu doma“ se dveře hospody otevřou .o)