Pub U Dvou přátel 13.08.2019

TÁBOR 25

1. Pivečka – Rousínovská 12 – Světlý ležák 12
2. Hladov – Světlé výčepní 10
3. Cobolis – Bavorský inkvizitor – Pšeničné 13
4. Permon / Joe´s Garage – California – I.P.A. 14
5. Rojc – Marahau – Session I.P.A. 13
6. Roses – Strawberry Sour Power – Sour Ale 10

DOMINIKÁNSKÁ 11

1. Pivečka – Rousínovská 12 – Světlý ležák 12
2. Kout na Šumavě – Koutská 10 – Světlé výčepní 10
3. Matuška – 7 – Světlé výčepní 7
4. Kočovný topič – Grizzly Beer – Summer Ale 11
5. Clock – Glee – Gluten Free Pale Ale 11
6. Kamenice nad Lipou – I.P.A. 15
7. Permon / Nomád – Zaříkávač chmele – Double I.P.A. 17

Pub U Dvou přátel 08.08.2019

Na Domin se vrací nejlepší pivo na světě, Punk IPA ze skotského BrewDog, taky ležák z Břevnovského klášterního pivovaru sv. Vojtěcha. Na obou pubech můžete ochutnat nový jahodový Sour Ale od kamarádů z The Roses Beer&Coffee, na Táboře Amber Ale z pivovaru Malešov, Bavorskou pšenici z Ládví Cobolis a ležák z pivovaru Krušnohor. Pozor! Neděle a pondělí nás čeká společná týmová pařba, takže bude dva dny zavřeno.

Pub U Dvou přátel 04.08.2019

Nedělní večer vybízí k probrání víkendových zážitků. K tomu nově posíláme do placu Wit, Belgian White z pivovaru Lobeč, Amber Ale z pivovaru Malešov, na obou pubech nevynechejte Brut IPA Golden Gate z Ládví Cobolis, fenomén Černá svině z Černokosteleckého pivovaru, Summer Sunset, letní ale z Krkonoš, nebo kyseláč s citrónovým tymiánem od Antoše.

Pub U Dvou přátel 26.07.2019

Na Dominikánské narážíme Alexander, Sour Red / Brown Ale z belgického pivovaru Rodenbach, po delší době na řadu dostává i Californie, APA z pivovaru Matuška, náš Summer Ale Ejlvis je taky zpět, našlapaný Mosaic Ale z pivovaru Zichovec vrací úder též. Zkusit můžete i Czechoslovak, Blond Ale z pivovaru Stern, nebo nefiltrovanou 11 z pivovaru Tambor.

Pub U Dvou přátel 20.07.2019

Sobotní meníčko na Dominu po dlouhé době zdobí La Cocaína, Session IPA s guaranou, kolovými ořechy, ginkgo bilobou, yerba maté a ovesnými vločkami z Crazy Clown Brewery, narazili jsme i parádní APA Skydancer z pivovaru Čestmír, Wheat Ale Fancy Farmer z pivovaru Mazák a desítku Hektor z pivovaru Clock . Na Táboře za ležáky Marvan z Líšeňského pivovaru, dál pokračujeme s pivovarem Řeporyje.

Pub U Dvou přátel 19.07.2019

Dnes na Tábor přivážíme tap takeover s pivovarem Řeporyje. Vzhledem ke skluzu, TÁBOR OTEVŘEME AŽ V 17:00. Dominikánská klasicky v 16:00. Zároveň posíláme omluvu starosty Řeporyjí, nakonec práce vyhrála nad zábavou, takže přivezeme “jen” sládkovou Tamaru. Na Táboře tedy ochutnáš: Moravian Praguer, světlou 12, Tamerican Cascale 13, Double Dry Hopped American Amber Ale, fenomenální kyseláč s dračím ovocem a liči Sour Smaug, Hoppy Berry Shake, Milkshake IPA 16, 15 IPA Pragers Passion a Cascadian Dark Ale Cemetery Flowers se 16. Na Dominikánské narážíme světlou 12 z Třebíče, Mosaic Ale 12 ze Zichovce a Melounový Ale z Líšeňského pivovaru.

Pub U Dvou přátel 17.07.2019

Domin dneska nabídne Černé, tmavý ležák z Líšeňského pivovaru, Drye IPA z pivovaru Krušnohor – Craft Brewery a New England Session IPA z pivovaru Pivečka. Tábor zase jistotu v podobě APA Frank Appa z pivovaru Frankies a světlou 11 Marvan z Líšně. V pátek zveme na tap takeover s pivovarem Řeporyje za účasti pana starosty Pavla Novotného osobně.

Pub U Dvou přátel 10.07.2019

Tapmeníčko na Táboře dnes doplňuje tmavý ležák z Břevnovského klášterního pivovaru a Africa Summer – kolabopivo z pivovaru Raven a Krkonošského medvěda. Lehký Ale nachmelený africkou odrůdou Southern Promise a americkou Azaccou s přidanými banány, prosem, čirokem a rozeznáte i rooibos. Na Dominu dnes mezi ležáky pustíme světlou jedenáctku Marvan z Líšeňského pivovaru.

Zítra na Dominu dáváme premiéru našeho letního Brewniverse pitíčka. Single Hop Ale Ejlvis chmelený pouze odrůdou Citra se vrátí po dvou letech do vašich krků. Bude samože i na Táboře, ale na Dominu k tomu pácháme atentát na street.

Pub U Dvou přátel 09.07.2019

Na Dominikánské dnes poprvé narazíme nový kyseláč s Višněmi ze Zámeckého pivovaru Frýdlant a po delší pauze i I.P.A. z Kamenice nad Lipou. Na Táboře si dáte desítku z pivovaru Kout na Šumavě, Summer Ale z pivovaru Kunratice a parádní American I.P.A. Lollihop ze Sibeeria Craft Brewery.

DOMINIKÁNSKÁ:

1/ Pivečka – Ležáček – Světlý ležák 12
2/ Budvar / Cobolis – Společné – Světlé výčepní 9
3/ Šnajdr – Černá svině – Tmavý ležák 13
4/ Brewniverse – Tekutý chlebícheck – A.P.A. – 11
5/ Kamenice nad Lipou – I.P.A. 15
6/ Albrecht – Višeň – Sour Ale 12
7/ Rascals Brewing – Wunderbar – I.P.A. 6 % ABV

TÁBOR:

1/ Kout na Šumavě – Světlé výčepní 10
2/ Pivečka – Ležáček – Světlý ležák 12
3/ Wywar – Pilsner Mängel – Světlý ležák 11
4/ Muflon – Summer Ale 10
5/ Sibeeria – Lollihop – I.P.A. 15
6/ Tišnov – Porter Coeli – Baltic Porter 20

Pub U Dvou přátel 04.07.2019

Tap meníčko na Dominu dnes nabídne zahraniční soudek. Narážíme IPA Wunderbar s 6 % alkoholu z irského Rascals brewing. K tomu geniální tmavý ležák Černá svině z Černokosteleckého pivovaru a poprvé i IPA s citronovou trávou z pivovaru Pivečka. Na Táboře nevynechejte Beerňák, ležák z ostravského pivovaru Beerokracie!

Pub U Dvou přátel 02.07.2019

Mezi ležáky na Dominu najdete Pilsner Mängel z pivovaru Wywar, 11 chmelenou odrůdami SAAZ a Magnum, stihnete pár doušků Bavorské pšenky z Ládví Cobolis, za I.P.A. si vychutnejte Take Off ze znovuobnoveného létajícího pivovaru Dragonfly a pokud rádi maliny, samože nechybí ani kyseláč z pivovaru Permon. Tábor jede Společné – výčepní devítka, kterou uvařili Budějovický Budvar a pivovar Ládví Cobolis, vrací se Ležáček z pivovaru Pivečka i poslední decky naší Brewniverse Brněnské kavárny. Další změny jsou na spadnutí.

DOMINIKÁNSKÁ:

1/ Pivečka – Ležáček – Světlý ležák 12
2/ Wywar – Pislner Mängel – Světlý ležák 11
3/ Cobolis – Bavorská pšenice 13
4/ Brewniverse – Tekutý chlebícheck – A.P.A. – 11
5/ Dragonfly – Take Off – I.P.A. 14
6/ Řeporyje – Cemetery Flowers – C.D.A. 16
7/ Permon – Raspberry Weisse 8 % ABV

TÁBOR:

1/ Budvar / Cobolis – Společné – Světlé výčepní 9
2/ Pivečka – Ležáček – Světlý ležák 12
3/ Tišnov – Abatyše – Polotmavý speciál 13
4/ Brewniverse – Brněnská kavárna – C.M.M. 12
5/ Tišnov – Američan z Tigálu – A.P.A. 12
6/ Tišnov – Porter Coeli – Baltic Porter 20

Pub U Dvou přátel 28.06.2019

Dnes na Tábor přijedou kluci a holci z nejvíc pivovarskýho města u Brna. Těš se na epesní osmičku Biker, světlou dvanáctku Tišnovan, parádní kyseláč s liči a dračím ovocem, A.P.A., Baltic Porter s 20 % původní mladiny, a nebude chybět i polotmavá Abatyše Barbora.
Domin vypustil Arise, IPA z pivovaru Čestmír a vrátil se i náš Tekutý chlebícheck.

Pub U Dvou přátel 27.06.2019

Tap Takeover s Tišnovem už zítra na Táboře. Těš se na 6 piv, který tě fakt budou bavit, včetně kooperačního kyseláče s liči a dračím ovocem. Na Domimu za kyseláče narážíme Gose s citronovým tymiánem z pivovaru Antoš, desítku z Hladova a taky Mango Piňa Coco Saurus z Madcat craft brewing.