Pivní lokál u Bomby 05.05.2018

Dnes na čepu ochutnávka z pivovaru Hendrych H8 pivo světlé výčepní 8°.

Nižší obsah alkoholu tohoto spodně kvašeného piva je skloubeno s nekompromisní hořkostí. Při pití H8 se setkáte s rychlým a razantním nástupem hořkosti s velmi pozvolným odezníváním. Pokud dáte osmičce šanci, překvapí vás svou plností a pitelností.

Pivní lokál u Bomby 23.04.2018

Dnes U BOMBY novinka z pivovaru Stern, SPACE COWBOY – žitná IPA, 16 %.

Space Cowboy má všechno, co musí pořádný kovboj mít! Jako správný chlap je silný a hořký, ale zároveň umí okouzlit příjemně sladkým koncem. Hořký ráz získal z velkého množství chmele, jeho chuť uhlazuje žitný slad svou jemně kořeněnou chutí. Vychutnejte si hořkosladkou jízdu! 🐎🍻

Pivní lokál u Bomby 05.04.2018

Dnes na čepu HopBit 13°.

Pivo vařené po vzoru novozélandských ležáků, pro jehož výrobu byly použity čistě jen novozélandské odrůdy chmelu. V chuti se za intenzivní hořkostí ukrývá mírná a čistá sladovitost. Toto pivo je svěží a aromatické, ale zároveň silné a hutné.

Pivní lokál u Bomby 02.04.2018

CLOCK 12° American Pale Ale

Zlatá barva, nižší hustá pěna. Osvěžující lehké aroma citrusových plodů a chmelových pryskyřic. Středně plné sladové tělo, více prokvašené se středním řízem. Střední hořkost, ale o to výraznější aroma amerických chmelů Simcoe a Cascade. Odlehčená verze American IPA s vyšší pitelností, vhodná k celovečernímu posezení.

Pivní lokál u Bomby 23.02.2018

Dnes na čepu HENDRYCH 16° ALE.

Svrchně kvašené, nepasterizované, nefiltrované pivo. H16 ALE je speciální a velmi výrazné pivo anglického typu. Ve vůni ucítíte dominantní citrusové aroma. Tělo je výrazně hořkosladké, hořkost je vyšší a jasně rozpoznatelná, ale díky použitým druhům chmelů se rozvíjí spíše v závěru a doznívá po napití. Jedná se o výrazné a silné pivo.

Pivní lokál u Bomby 14.02.2018

Dnes ochutnávka z Pivovarské Bašty Vrchlabí – KRKONOŠSKÝ MEDVĚD APA 17°.

Naprosto nezapomenutelný zážitek z oblasti svrchně kvašených piv. Jedná se o silné pivo s výraznou aromatickou hořkostí. Silice těchto odrůd se vyznačují citrusovým aroma, které přechází přes grep, mango až po další tropické ovoce.