Krkonošská hospůdka 18.10.2018

Dnes ještě Falkon Hypest Hype American IPA 15° a od 19:00 hodin představení PM Beers a setkání se sládky, k ochutnání bude jejich první pivní počin Pale ALE 13°.

„Léta praxe, stovky, možná tisíce, ochutnaných piv a přesvědčení, že ačkoli jsou pivní speciály příjemným zpestřením, tak dát si skvělé obyčejně neobyčejné pivo je to, po čem všichni nakonec zatouží, stojí za vznikem nové značky PM Beers. Trojice zkušených sládků Aleš Paik, Martin Melzer a Robert Franěk, se rozhodla spojit své síly a začít vařit piva, ke kterým se každý bude rád vracet. „Víme, že rozmanitost je aktuálně v pivním světě velmi populární, i přesto však není naše portfolio široké. Nechceme každý měsíc vařit nový druh piva. Naším hlavním cílem je spíš než kvantitu nabídnout kvalitu a jistotu – ty nejlepší suroviny, perfektní péče a především receptury, které jsme si vymazlili. Věříme, že i tak se nebudou pivaři s PM Beers nudit,“ říká sládek Martin Melzer.

Prvním pivem, které sládci pod značkou PM Beers uvařili, je Pale ALE 13°. Temně zlaté pivo ovoněné americkým chmelem, které je příjemně hořké a dobře pitelné.