Beergeek Bar 20.03.2017

Pivovar Raven přijal obrovskou výzvu: obsadit všechny výčepní kohouty v BeerGeek Baru. Různými pivy, různými styly, v jeden den.

Raven snad nemusíme představovat – nebo ano? Vaří od října 2015 v Plzni a od té doby se dostal mezi českou (mini)pivovarskou špičku. Pro statistiky: 92/100 RateBeer, 3.79/5 BeerAdvocate, 3.75/5 Untappd (=7. nejlepší český pivovar). Na Untappd je zároveň jeho pivo Double Black Cream IPA hodnoceno jako 4. nejlepší české pivo a 1. nejlepší tmavé české pivo. Dost statistik, stejně bude nejlepší přijít a ochutnat to sám/sama a udělat si vlastní názor.

Co Vám Raven nabídne? Všechna piva, která jsou aktuálně v produkci. To znamená 6 „headliners“, 8 „regulars“, několik občasně vařených piv a 5 úplných novinek. Můžete se těšit i na účast lidí z pivovaru, kteří Vám řeknou o svých pivech a pivovaru. 33 piv znamená, že obsadíme všechny klasické kohouty (draft), dvě anglické ruční pípy (cask) a jedno bude v německém samospádu – přímo ze sudu, přímo na baru. Převážně budou na čepu svrchně kvašená piva, ale nebojte, bude i ležák!

Rezervace na tento den nepřijímáme, prostě přijďte a dejte si pivo.