Pivnice Na Šrébráku 24.10.2016

Vážení přátelé,
dnes na čepu tato piva:

ABEL TASMAN IPA 14° z Beskydského pivovárku v Ostravici.
6,2 % alkoholu, slady pale ale, chmely: Pride of Ringwood, Galaxy, Cascade.

HOPPY ALIEN ALE 15° z pivovaru Mordýř v Dolních Ředicích.
Další z rodiny bylinných ejlů, který se vaří podle prastaré marťanské receptury. V barvě světlý, v chuti je jemně cítit pšeničný slad a tajemné koření, přidané o půlnoci samozřejmě. Esterové aroma pomohl docílit kmen belgických kvasnic i aromatické chmely. Studeně dochmelený Columbusem. Stupňovitost 15°. Specifická záležitost, kterou se rádi rozmazlujeme.

Břevnovský BENEDICT SVĚTLÝ LEŽÁK 12°
Barva zlatá, pivo lehce zakalené,pěna bílá s většími bublinkami a krustičkou,vůně libě sladová, chmel v pozadí, trocha medu a kvasnic.Chuť:Úvod chutí je o harmonickém spojení sladu a chmele. Slad a chmel spolu kráčejí ruku v ruce i nadále, společně nabývají na intenzitě, aby polehounku a zvolna zase odeznívaly. Nutno však podotknout, že slad ztrácí na síle rychleji a chmelová hořkost pozvolněji. Chmel příjemně provoňuje pivo, chvílemi až lehkými citrónovými tóny. Tělo plnější, říz střední, pitelnost výtečná.
Alkohol: 5,0 %.

KOCOUR Studentská 10° z pivovaru Kocour Varnsdorf.
Tradiční výčepní světlé pivo s vyváženě hořkou a lahodně plnou chutí vyrobené dle tradiční receptury. Díky nižšímu obsahu alkoholu má výborné osvěžující účinky, udržuje bystrou mysl a dodává tělu potřebné vitamíny skupiny B.

ZÁVIŠ 12° z Měšťanského pivovaru Polička.