Pivnice Na Šrébráku 23.11.2016

Vážení přátelé,
dnes na čepu tato piva:
CLOCK FANOUŠ 11° American Amber Ale z Řemeslného pivovaru Clock v Potštejně. Načervenalá barva a nižší krémová pěna. Aroma tmavších sladů ukryté za výraznou vůní citrusů a tropického ovoce. Říz nižší, tělo středně plné. Hořkost vyšší, v chuti výrazná osvěžující linka tropického ovoce, chmelových pryskyřic a citrusů. Chmeleno chmely z USA a Nového Zélandu.
Obsah alkoholu:4.80 %

NACHMELENÁ OPICE IPA 14°
Barva měděná, téměř čiré. Pěkná hustá velmi stabilní pěna.Vůně karamelová, lehce toustová, kořenitá, s tóny kandované pomerančové kůry.Střední jemný říz, střední plnost. V chuti karamelové, s vyšší hořkostí a tóny kandovaného ovoce, tropického ovoce a lesních jahod. Doznívání je s tóny lesního ovoce (lesní jahody, lehce maliny), lehce citrusů a tropického ovoce, karamelové.Obsah alkoholu: 6 %.

IGNÁC 12° z Radničního pivovaru v Jihlavě. Nefiltrovaný, nepasterovaný, spodně kvašený ležák plzeňského typu. Pivo světle zlatavé barvy, výrazně chmelové chuti s vyváženou hořkostí. Příprava tradiční technologií dvojího rmutování ve varně, kvašení ve spilce a zrání v ležáckém sklepě.
Obsah alkoholu: 4,7 %,Hořkost: 40,4 IBU,EPM: 12,2° plato
Barva: 12,65 EBC,Sládek: Jára Dorážka
Složení: český, mnichovský a karamelový slad, žatecký chmel, lahodná jihlavská voda, pivovarské kvasnice
vaření: celoročně

ŽIŽKOV 11° z minipivovaru Moravský Žižkov.

ZÁVIŠ 12° z Měšťanského pivovaru Polička.