Pivní šenk U Kacíře 05.08.2019

Dnes si u nás můžete představovat, že jste na dovolené v Krkonoších. V nabídce bude 12° Krakonoš, klasický světlý ležák a poprvé v šenku narazíme Summer Sunset Ale od Medvěda, stupňovitost je 10,5 % EPM. Polotmavé svrchně kvašené pivo barvy letního západu slunce. Jedná se o lehké šťavnaté pivo plné chuti. Kombinace proslavených odrůd chmelu Citra, Galaxy, Cascade, Nelson Sauvin dává tomuto pivu famózní chmelové aroma a zaručuje výtečný chuťový zážitek.

Pivní šenk U Kacíře 10.01.2019

Dnešní 12° máme od Valáška!

Světlý ležák získal v roce 2014 na degustační soutěži „Jarní cena českých sládků“ ve Zvíkově ZLATOU MEDAILI v kategorii český světlý ležák. Nepasterizované a nefiltrované světlé pivo, vyrobené klasickou metodou.

Obsah alkoholu: maximálně 4.8 % objemu.
Suroviny: český slad, žatecký chmel, pivovarské kvasnice a kvalitní měkká voda ze Stanovnice.

Pivní šenk U Kacíře 31.10.2018

Ve středu si u nás můžete dát PUMPKIN ALE 12° („ejl“) z Radničního pivovaru Jihlava.

Svrchně kvašené, nefiltrované a nepasterované pivo amerického původu. Pivní obdoba amerického dýňového koláče, který v Americe pečou při příležitosti oslav svátku Halloween. Při vaření dýňového piva se používá stejná směs koření jako právě na tento dýňový koláč a samozřejmě čerstvé dýně. Pivo jantarové barvy, se skořicovým aroma s lehkými tóny dýní v dochuti. A bude i dýňová polévka!

Pivní šenk U Kacíře 26.09.2018

Přijďte k nám na Baterku! 🙂 Svrchně kvašené pivo typu India Pale ale z pivovaru Volt v Jablonci nad Nisou. Hořkost tohoto piva je střední až vyšší s příjemným dozníváním na jazyku. Charakter pivu dodávají klasické americké chmelové odrůdy Cascade a Citra s chutí pomeranče a limetky. IBU 60. Pivo bylo oceněno na Jarní ceně českých sládků druhým místem.