ALE bar 31.05.2019

Na horký víkend je třeba se naladit, takže si páteční večer uděláme ve znamení kyselých piv. Čepovaný Zichovec Sour Mango and Raspberry. Nebo v lahvích Gose z pivovaru Antoš ve verzi Ananas a citron/tymián.

ALE bar 06.05.2019

Dlouho tu nebyla nějaká pořádná Brut IPA. Tak to napravujeme a dneska od 4 si můžete dát čerstvě naraženou Extra Brut IPA s příznačným názvem Dry z pivovaru Pivečka.

ALE bar 02.05.2019

Za čím vyrazit ve čtvrtek do ALE baru? Rozhodně na dokonalou Orange Milk Power IPu ze Zichovce. A sebou domů si pak můžete vzít lahvové z pivovaru Pivečka či od Frankies.

ALE bar 05.04.2019

Naší favorité na páteční večer. Beer Factory Plzeň Juicy Citra, Černý potoka – létající pivovar Blitzkrieeg West coast IPA a Pivovar Raven Strawberry Weisse.

ALE bar 28.03.2019

Naprosto skvělá New England IPA Neiparadise z pivovaru Čestmír dnes čerstvě naražena. Asi dojde dneska i na Crazy Clown Brewery Gummiberry juice, což není nic jiného než ALE s gumovými medvídky.

ALE bar 11.03.2019

Pondělí a hned takové bomby na čepu. Takže Rodinný pivovar Zichovec Sour Mango + Raspberry a nebo pivovar Raven Double Black Cream IPA. Jo a možná dneska dojde i na Černý potoka – létající pivovar Hellion West coast IPA.

ALE bar 28.01.2019

Sourberry Botanic Gose je nejnovější pivo z pivovaru Falkon. Gose do kterého kromě tradičních ingrediencí jako je sůl a koriandr byla přidána i máta, rozmarýn a jalovec. Úžasně osvěžující pivo do začátku týdne!

ALE bar 14.01.2019

Sice to u nás je hlavně o svrchně kvašených pivech, ale taková Anežka z pivovaru Clock nás dostala hned na první ochutnání. Jak v lahvové, tak i čepované podobě.