Beergeek Bar 27.09.2017

BeerGeek Bar 3rd Birthday & Wild Beer Co. Tap Takeover je již za dveřmi. Podívejme se, co máme pro vás připravené v sudech. Sudy s pivem Wild Beer Co. čekají v lednici. Tak jaká piva budou na čepu? Pivovar má v nabídce stálá piva („core“) a sezónní speciály. Začněme core pivy – to jsou samá svrchně kvašená piva, většinou světlé ejly.

Wild Beer Bibble je Session IPA, 4.2% ABV, nacpaná chmely Mosaic a Amarillo. Tomu se nedá odolat a pije se to samo.

WIld Beer Pogo je American Pale Ale, 4% ABV, pro změnu nacpaný ovocem. V pivu hledejte mučenku (passion fruit), pomeranč a guavu.

Wild Beer Fresh je také American Pale Ale, má 5.5% ABV a je třeba ho vypít čerstvý! Jako BrewDog Born to Die. Pointa je vychutnat si ho, dokud je chmelová aromatika výrazná a silná, svěží a čerstvá. Takže na nic nečekejte, v úterý ten sud vypijeme!

Wild Beer Epic Saison je, nepřekvapivě, Saison, 5% ABV. V chuti hledejte tropické ovoce, mandarinky a koření. Nic z toho ovšem do piva není přidáno. Za vše vděčíme belgickým kvasnicím a americkým chmelům.

Wild Beer Madness IPA – je čas přitvrdit. IPA narvaná po okraj chmely. A má velmi příjemných 6.8% ABV. 97/97 RateBeer.

Wild Beer Wild Goose Chase – i v základní řadě je jedno trochu divočejší pivo. Můžeme ho zařadit do kategorie Saison, má 4.5% ABV. Je to Pale Ale kvašený odrůdou kvasnic z místních anglických sadů, má nakyslou ovocnost z přidaného angreštu a výraznější ovocnost a hořkost ze studeného chmelení.

Wild Beer Millionaire uzavírá základní nabídku a dnešní příspěvek. Tento Milk Stout s 4.7% ABV je tmavé a jemné pohlazení na jazyku. Chuť je bohatá a vyvážená a charakter je sametově jemný. V chuti se doplňují sladké čokoládové tóny se slanou karamelovou linkou.