Pivnice Dno pytle 20.04.2017

Dnes si dáme na čepu čerstvě We’re All Mad Here, osvěžující APA s ostružinami a černým rybízem od Crazy Clown. A dojde, po kratší přestávce na oblíbeného zabijáka Náhlou smrt z Falkenštejna, kterou si můžete domu odnést i v lahvích.

Pivnice Dno pytle 18.04.2017

Zdar po svátcích!

Začneme pořádnou dávkou Mordýřů. Máme Gilotinu, Double IPA a nakouřený Amber Ale. Z Břevnova máme světlý ležák, od Gwerna Stout, od Ravena Laid to Waste Double IPA a od Mahrs Brau Kellerbier. Během večera ještě dojde na pšenici od Maisl Weisse.

Pivnice Dno pytle 10.04.2017

Märzen a pšenice z Malešova, Mas Querido Brown Ale z Frýdlantu, předposlední sud Blátotlačky, Náhlá smrt z Krásný lípy, nakouřený Amber Ale od Mordýře, Kiwi Weisse od Ravena a Eye of Horus od Crazy Clown.

To je sestava na dnešek. Možná dnes, zcela jistě zítra se dočkáte ještě novinky od Chrousta a Mordýře.

Tož tak, haj hou!

Pivnice Dno pytle 07.04.2017

Dvě rychlé zprávy z pípy.

Malešovu se daří v nových, vlastních, prostorách vařit výborná piva. Postupně se u nás setkáte s jejich kompletní nabídkou. Pro dnešek máme naraženou IPA a pšenici.

No a je zpátky Kiwi Weisse od Ravena, božský, dokonalý a jedinečný kyseláč.

Pivnice Dno pytle 04.04.2017

Landbier a IPA od Maisla se odkládají na zítřek, dneska si narazíme čerstvý soudek APA z Clocku, ležák od Mordýře a třeba Early Evening Ale od Krkonošského medvěda.

Jo a tenhle týden zřejmě bude opět kiwi kyseláč od Ravena!

Pivnice Dno pytle 03.04.2017

Týden začneme touto sestavou piv:

Muflon polotmavá 12°
Albrecht Karel 11°
Chroust Tropico Fever
Blátotlačka Brown Ale
Falkenštejn Náhlá smrt 22°
Permon/Raven White Hopper
Permon In Hop We Trust
Krkonošský medvěd Chocacola

V průběhu dneška a zítřka dojde řada na světlý ležák od Mordýře, Original Landbier 1857, nějaký Ale od Maisel&Friends (za boha si nevzpomenu co jsem objednal .o), Brown Ale z Frýdlantu a další dobroty.

Pivnice Dno pytle 29.03.2017

Permon opět navařil výborný devatenáctichmelový kousek In Hop We Trust. Ode dneška je na čepu.

Zítra mu bude dělat společnost světlá jedenáctka a Melchior z Frýdlantu, pšenice Maisel Weisse, Dr. Rudi a Vídeň z Chotovin, Blátotlačka a pravděpodobně HopBit od Krkonošského medvěda.

Pivnice Dno pytle 27.03.2017

Dnes bude naražen soudek Vídeňského speciálu z Chotovin, piva, které vyhrálo hlavní cenu soutěže Zlatá pivní pečeť 2017.

Chotoviny máme prostě rádi a proto máme naše pivo vařené právě tam .o)

Na čepu je dále jednochmelový Ale Dr. Rudi z Chotovin, ležák od Muflona, poslední soudek Tropical Fever od Chrousta, Blond IPA od Ravena a z Frýdlantu Marzen a 11° Karel.

Pivnice Dno pytle 24.03.2017

Minulý týden se mi na pivním salonu povedlo vyškemrat dva soudky Tropical Fever, moc fajn žitné IPA, řízlé ovocnou infuzí od Létajícího chrousta. Takže ode dneška je na čepu. Spolu s ovocným Fruit Salad od Ravena tvoří vážně vymazlenou dvojici.

A k nim si můžete dopřát Eye of Horus a Trick or Treat od Crazy Clowna, Marzen, třináctku a Brown Ale z Frýdlantu a Náhlou smrt od Falkenštejna.

Slibovaný Melchior, respektive jedenáctka Karel a klauní God is Dead teprve přijdou na řadu, stejně tak Blond IPA od Ravena. Průběžně, asi ale až o víkendu, dojde řada na vídeňský ležák a dvanáctku od Muflona a v neděli, spolu s posledními sudy Blátotlačky dorazí i chotovinská novinka, jednochmelový Dr. Rudi.

Takový bude konec týdne. Haj hou.

Pivnice Dno pytle 23.03.2017

Frýdlantská třináctka a Brown Ale jsou na čepu, Märzen si necháme na dnešek nebo zítřek. Dneska se ještě dočkáte Fruit Saladu od Ravena a možná i Oka Horova od Crazy Clowna. A k tomu bude pšenice od Mahrs Brau, Blátotlačka, Náhlá smrt od Falkejštejna a Trick or Treat a Cthulhu od Crazy Clowna.

A pro ty, kteří včera nadávali, že došel Melchior a Karel mám dobrou zprávu. Vzal jsem jich na víkend fakt velkou zásobu a na příští týden už je mám objednané rovnou v padesátkách sudech. Na tyhle dvě piva už by se skoro vyplatilo mít tank a vozit je v cisternách.